Телефон: +38 050 246 17 15

Політика повернення товару

Наша компанія надає покупцям право повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів, не беручи до уваги дня покупки товару, якщо він не вказаний у переліку товарів, які неможливо повернути в законі «Про захист прав споживачів» фізичним особам.

Для здійснення повернення покупець – фізична особа, має заповнити заяву на повернення і надати товар в належному стані, а також видаткову накладну або товарний чек разом з оригінальною упаковкою. Після отримання та огляду товару нашими фахівцями, повернення коштів буде проведено до 7 банківських днів способом, аналогічним способу оплати. Всі додаткові умови повернення або обміну товару необхідно узгодити зі співробітниками компанії.

Щоб уникнути непорозумінь, при отриманні товару, у тому числі на відділеннях транспортних компаній, перевізників, завжди перевіряйте товар і переглядайте його на предмет відповідності.

Закон України «Про захист прав споживачів», в якому йдеться про повернення товарів протягом 14 днів, поширюється тільки на фізичних осіб, і не поширюється на юридичних осіб. Згідно п. 22 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачем є фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.

Відносини з продажу з юридичними лицями регулюються нормами Господарського кодексу України.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop