Наша компанія надає покупцям право повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів, не беручи до уваги дня покупки товару, якщо він не вказаний у переліку товарів, які неможливо повернути в законі «Про захист прав споживачів» фізичним особам.

Для здійснення повернення покупець – фізична особа, має заповнити заяву на повернення і надати товар в належному стані, а також видаткову накладну або товарний чек разом з оригінальною упаковкою. Після отримання та огляду товару нашими фахівцями, повернення коштів буде проведено до 7 банківських днів способом, аналогічним способу оплати. Всі додаткові умови повернення або обміну товару необхідно узгодити зі співробітниками компанії.

Щоб уникнути непорозумінь, при отриманні товару, у тому числі на відділеннях транспортних компаній, перевізників, завжди перевіряйте товар і переглядайте його на предмет відповідності.

Закон України «Про захист прав споживачів», в якому йдеться про повернення товарів протягом 14 днів, поширюється тільки на фізичних осіб, і не поширюється на юридичних осіб. Згідно п. 22 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачем є фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.

Відносини з продажу з юридичними лицями регулюються нормами Господарського кодексу України.