Для виробництва різних видів морозива і йогуртів в об’єктах громадського харчування і торгівлі використовується спеціальний апарат – фризер для морозива. Фризери – професійне обладнання призначене для тривалої роботи часто цілодобово і з високим ступенем навантаження. Але якщо в роботі фризера відбувається збій або машина зовсім виходить з ладу, з різних причин, то кращий спосіб для вирішення – якомога швидше звернутися за допомогою до професіоналів.

Компанія Master Ice Cream пропонує сервісне обслуговування професійного холодильного устаткування з 2004 року. Ми виконуємо будь-який вид ремонту, в тому числі капітальний або ремонт окремих вузлів і механізмів фризера для морозива в нашому сервісному центрі. Сервісне обслуговування здійснюється в Києві, але ви можете відправити до нас обладнання з будь-якого міста України на ремонт з доставкою в наш сервісний центр.

Як проявляються несправності фризерів?

Про те, що апарат не працює належним чином, можуть свідчити такі явища, як:

  • Фризер не запускається під час наявності напруги в мережі;
  • Не подається суміш в заморожуючий циліндр;
  • Не працює помпа;
  • Морозиво рідке і не доходить до правильної консистенції;
  • Фризер переморожує і постійно вимикається;
  • Протікання суміші через групу видачі – передню панель;
  • Протікання суміші всередину фризера, знизу апарату або у внутрішній каплеуловлювач;
  • Фризер видає дуже гучні звуки під час запуску заморозки;
  • Неможливість видачі морозива або замороженного йогурту;
  • Фризер некоректно реагує на задані команди з панелі управління і багато інших.

Які фризери ми обслуговуємо?

Ми пропонуємо ремонт і сервісне обслуговування для фризерів та іншого професійного холодильного бладнання наступних брендів: Carpigiani, Gel Matic, Oceanpower, Unisnow, BQL, Bovo, IFM (IceFreshMatic), Bravo, Elmeco, Ugolini, Bras, SPM, GBG, Cab, Cofrimell, Frigomat, Spaceman, Electro Freeze, Cattabriga, Coldelite, Promag, Ice Tech, Innova, Taylor, Stoelting, Technogel, GBG, Frigogelo, CRM, Telme, Corema, Mark, Kälte-Rudi, Staff, Corema, Valmar, Sunnyway, Icetro, Brullen та інших виробників.

Як замовити ремонт фризера?

Замовити сервіс або ремонт фризера для морозива можна будь-яким зручним для вас способом. Зателефонувавши за номером +38 067 232-09-31 або відправивши запит по вайберу, відправивши запит поштою або через форму зворотнього зв’язку на нашому сайті. При замовленні необхідно вказати виробника фризера, модель пристрою і причини для запиту сервісу або замовлення запчастин. Із запитом необхідно відправити фото апарату, шильдика, демонстрації проблеми або фото необхідних запчастин та інші фото. Це прискорить процес розуміння проблеми або пошуку та підбору необхідної запчастини для фризера морозива. Наші фахівці докладуть всіх зусиль, щоб допомогти вам у вирішенні питання.

Також, на нашому сайті ви можете замовити запчастини для фризерів.