Гарантійні зобов’язання

На все обладнання, придбане в інтернет-магазині MasterIceCream.com надається гарантія 12 міс. від нашого сервісного центру.

На все професійне обладнання для морозива і холодних десертів, представлене в нашому інтернет-магазині від брендів Spaceman, Icetro, IceFreshMatic, Ugolini, SPM та інших компаній наш сервісний центр забезпечує як гарантійний так і післягарантійний ремонт. Ремонт проводиться в умовах майстерні сервісного центру. Ми здійснюємо ремонт в короткі терміни, так як комплектуючі, витратні матеріали та запасні частини на професійне обладнання, як правило, завжди є в наявності на складі.

Виклик фахівця для діагностики платний, згідно з прейскурантом на послуги сервісного центру. При підтвердженні сервісним інженером факту про те, що несправність підпадає по гарантію, – гарантійний ремонт і заміна необхідних частин проводяться безкоштовно.

Увага: обладнання приймається в ремонт (гарантійний або післягарантійний) тільки в чистому вигляді.

Телефон сервісного центру: +38 067 232-09-31 (пн. – пт. с 9:00 до 18:00)

Післягарантійне обслуговування і ремонт обладнання

Професійне обладнання для м’якого і твердого морозива, а також для холодних і заморожених десертів, не тільки перерахованих вище брендів, але будь-яких інших виробників, наш сервісний центр може приймати для сервісного обслуговування або ремонту.

Детальніше про післягарантійне обслуговування можна дізнатися на сторінці Ремонт фризерів для морозива та сервіс в Україні