Компанія Spaceman, яка заснована в 1997 році, є виробником, що спеціалізується на розробці та виробництві високоякісного обладнання. Компанія виробляє фризери для м'якого морозива, апарати для молочних коктейлів і машини для заморожених десертів, слашу, граніто та інших типів холодних десертів. Завдяки постійному розвитку та інноваціям Spaceman перетворилася в одне з найбільших в світі підприємств, яке займається виключно проектуванням і виробництвом устаткування для морозива і заморожених десертів та має дуже широку популярність і заслужену репутацію.

Продукція Spaceman створюється з використанням запатентованих передових технологій на найсучасніших виробничих лініях. Компанія виробляє обладнання найвищої якості та дотримується найсуворіших міжнародних стандартів як харчової, так і електробезпеки. Бренд Spaceman отримав світове визнання завдяки своїй якості світового класу і сервісу за конкурентними цінами. Устаткування Spaceman поставляється в більш ніж 130 країн і підтримується більш ніж 50 підготовленими на заводі командами обслуговування і підтримки по всьому світу, вдосконалюючись у всіх аспектах бізнесу, нових продуктів і якісних послуг. Постійно покращуючи якість, компанія прагне вирішувати потреби клієнтів за допомогою креативних ідей, які успішно працюють.
Філософія Spaceman
Їх основні цінності визначають те, як вони ведуть свій бізнес і приймають рішення. Ці цінності, що лежать в основі їх організації, завжди мотивують прагнути надавати своїм клієнтам, яких вони завжди ставлять на перше місце, високоякісні та дорогі продукти.
Чесність
Spaceman живе відповідно до найвищих етичних стандартів. Вони ведуть свій бізнес чесно, справедливо, послідовно та з повагою. Вони завжди серйозно ставляться до своїх обов'язків і діють оперативно, щоб задовольнити потреби клієнтів.
Якість
Якість живе в кожному співробітнику Spaceman, і вони ніколи не йдуть на компроміс. На практиці вони дотримуються найвищих стандартів якості для продуктів та послуг. Їх система менеджменту якості, що добре зарекомендувала себе, є гарантією незмінної якості.
Інновації та постійне вдосконалення
З твердою вірою в якість та інновації, Spaceman завжди керувався постійними дослідженнями і розробками продукції. За останні 20 років їх талановиті співробітники перетворили свої творчі ідеї та пропозиції клієнтів в інноваційні продукти різних рівнів, щоб задовольнити потреби і побажання клієнтів. Spaceman володіє патентами та правами інтелектуальної власності в різних областях, які мають вирішальне значення для їх продукції і галузі. Прагнення до інновацій в продуктах було рушійною силою. В Spaceman це ніколи не зміниться.

В Spaceman вірять, що завжди є можливості для поліпшення у всіх аспектах бізнесу, продуктів і послуг. Постійне вдосконалення є невід'ємною частиною їх повсякденній діяльності. Відгуки клієнтів – найцінніший джерело інформації для поліпшення продукту. Вони періодично відвідують своїх клієнтів і уважно їх слухають. Вони реалізують будь-які пропозиції, які допомагають підвищити цінність продуктів або послуг для більшості своїх клієнтів.

Довкілля

Spaceman цінує збереження енергії і навколишнього середовища. Вони вважають своїм обов'язком захищати нашу планету. Устаткування Spaceman спроектовано та виготовлено з економією енергії до 30% в порівнянні з іншими великими брендами на ринку. Вони прагнуть поставляти світу екологічно чисті, енергозберігаючі продукти.